O autorze
Inżynier, przedsiębiorca, podróżnik.

Prezes Zarządu Fundacji Królów (The Kings Foundation). Współzałożyciel konferencji TEDxWarsaw. Felietonista magazynu Forbes. APM w Google, Inc. Wybrany przez Światowe Forum Ekonomiczne jako Global Shaper.

Kończyłem kursy na Imperial College London, paryskiej EFREI i Politechnice Warszawskiej. Absolwent XIV LO im. Stanisława Staszica i 42 Gimnazjum na Twardej w Warszawie.

Publikuję artykuły o najlepszych uniwersytetach na świecie, opisujące studiowanie i życie z punktu widzenia osób, które się na nich uczą.

Napisz email do autora lub obserwuj go na twitterze i facebooku.

Od dzisiaj KINGS.FOUNDATION - jako pierwsi w Polsce

Massachusetts Institute of Technology (MIT)
Massachusetts Institute of Technology (MIT) www.kings.foundation
The Kings Foundation jako jedna z pierwszych organizacji non-profit na świecie przechodzi na domenę .foundation. Od dzisiaj żeby nas znaleźć wystarczy w przeglądarce wpisać "kings.foundation".

W The Kings Foundation lubimy eskperymentować. Eksperymentowaliśmy tworząc, dzisiaj już największy, system mentoringu kandydatów na najlepsze uczelnie na świecie czy naszą, opartą na najnowszych technologiach, infrastrukturę. Wierzymy, że eksperyment jest bezpośrednią drogą do rozwoju.

ZASTANAWIASZ SIĘ NA STUDIAMI ZA GRANICĄ? ZAAPLIKUJ DO THE KINGS FOUNDATION.

Dzisiaj zdecydowaliśmy się przeprowadzić kolejny - znacznie upraszczamy adres naszej strony internetowej. Jako pierwsza fundacja w Polsce - i jedna z pierwszych na świecie - przechodzimy na nowy rodzaj domen internetowych. Domen, które są dużo bardziej kontekstowe i naturalne. Zamiast skomplikowanego www.thekingsfoundation.org czy .com czy nawet .pl., od dzisiaj żeby wejść na naszą stronę, wystarczy w przeglądarce wpisać kings.foundation.

Mam nadzieję, że wielu czytelnikom NaTemat, którzy myślą o studiach za granicą dla siebie lub swoich bliskich, ułatwi to znalezienie nas w sieci. Jeśli jeszcze nie teraz to być może w niedalekiej przyszłości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...